Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Firmy organizujące imprezy integracyjne mogą zaoferować obecnie wiele ciekawych atrakcji.

Jedną z nich może być laser tag, czyli gra podobna nieco do paintballa, jednak w tym przypadku zamiast kulek z farbą wykorzystuje się laser oraz czujniki. Wówczas po trafieniu na kamizelce pojawia się sygnał świetlny lub też dźwiękowy. Początkowo było to rozwiązanie stosowane w siłach zbrojnych USA, jednak z czasem dzięki coraz większej dostępności technologii laser tag stał się częścią imprez integracyjnych.

Zabawy integracyjne dla firm

Laser tag to świetny pomysł na imprezę plenerową

Nadajniki mogą zostać umieszczone na kamizelce czy też na głowie, na hełmie gracza. Można ustalić różnego rodzaju zasady, punktacje, tworzyć różne warianty, scenariusze gier. Laser tag w porównaniu z paintballem posiada wiele zalet, jedną z nich jest większy zasięg, możemy także liczyć tu na większą celność, zwłaszcza z dużej odległości. Dzięki temu nie jesteśmy narażeni na powstanie siniaków, obrażeń, tak jak w przypadku strzału z bliskiej odległości w grze w paintball. Dlatego gra jest bezpieczna także dla dzieci, możemy prowadzić rozgrywkę laser tag bez maski, co jest z pewnością bardziej komfortowe dla gracza.

W grze laser tag po trafieniu gracz nie może brać udziału w dalszej zabawie ze względu na wyłączenie broni. Dzięki temu jest to bardziej uczciwa gra niż w przypadku paintballa, gdzie niektórzy gracze mogliby oszukiwać. Laser tag to także możliwość rozgrywek w ciasnych pomieszczeniach, w odróżnieniu od paintballa gdzie należy zachować minimalną odległość. W zależności od urządzenia system laser tag może uzyskać zasięg do 100 m, co w zupełności wystarczy, aby przeprowadzić bardzo ciekawą grę. Obecnie systemy laser tag coraz częściej dostarczane są przez wiele firm, możemy znaleźć pola do gry na terenie całego kraju, jest to bardzo dobry pomysł w przypadku jeżeli poszukujemy pomysłu na ciekawą imprezę firmową.

Firmy zajmujące się przygotowywaniem eventów mogą zaoferować różne atrakcje na zabawy integracyjne dla firm, także na imprezy dla dzieci, różnego rodzaju atrakcje, mogą być to nie tylko gry laser tag, ale także trasy quadów, rowerów elektrycznych, jak również wiele innych zabaw, które można przeprowadzić na zewnątrz.

Post Author: Mirek