Site Loader

Wiele kobiet lubi mieć świeżo zrobiony, piękny manicure, jednak tradycyjne lakiery do paznokci nie wytrzymują długo, wymagają poprawek lub ponownego malowania paznokci już po kilku dniach.

Jednak lakiery hybrydowe oferują nam manicure, który nie odpryskuje i nie ściera się nawet przez ponad trzy tygodnie.

Dlaczego manicure hybrydowy jest tak popularny?

Trwały i niezawodny manicure nawet przez kilka tygodni

Wiele kobiet, które rezygnują z używania lakierów tradycyjnych na rzecz hybrydowych, na zawsze zmieniają swoje nawyki związane z pielęgnacją paznokci. Manicure hybrydowy jest znany z tego, że wzmacnia paznokcie, a w dłuższej perspektywie może również zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Manicure hybrydowy wykonywany w salonie kosmetycznym kosztuje czasami nawet dwa razy więcej niż tradycyjny manicure, ale biorąc pod uwagę, że trwa o wiele dłużej, w rzeczywistości zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze potrzebne na ciągłe poprawki tradycyjnego lakieru.

Manicure wykonany lakierem hybrydowym nie łuszczy się, nie odpryskuje, pozostały cały czas tak samo błyszczący, jak w dniu nałożenia. Lakier można zmienić po kilku tygodniach, ale jest to spowodowane naturalnym wzrostem paznokci. Dodatkowo lakier hybrydowy szybko schnie w świetle UV, więc nie musisz się martwić o rozmazywanie w drodze do domu. Manicure hybrydowy może być używany do przedłużenia długości paznokci, jeśli użyjesz żeli budujących pod spodem. To świetny i naturalny sposób na wzmocnienie własnej płytki paznokcia, a tym samym zachęcenie paznokci do wzrostu.

W przeciwieństwie do lakierów akrylowych, aplikacja lakieru hybrydowego jest bezzapachowa i dosyć łatwa. Możemy w sklepach online zakupić różnorodne kolory i serie limitowane lakierów hybrydowych i wykonać tego typu manicure samodzielnie w domu. Taki sklep znajdziemy pod adresem internetowym https://follynail.com/lakiery-hybrydowe-c-148.html. Wystarczy mieć w domu niezbędne akcesoria, jak bloczek polerski, lampę UV, a także zestawy do tworzenia oryginalnych zdobień. Wszystkie potrzebne produkty możemy również zakupić w sklepach sprzedających lakiery hybrydowe.

Post Author: Mirek