Site Loader

Gdy chodzi o historię marihuany to jej odmiana blueberry zajmuje w niej istotne miejsce.

To właśnie bowiem ona zapoczątkowała istotny dla powstania wielu uwielbianych odmian trend hybrydyzacji poszczególnych gatunków konopii. W Stanach Zjednoczonych, w latach siedemdziesiątych, dokonano krzyżówki genetycznej kilku różnych odmian, uzyskując na tej podstawie właśnie odmianę blueberry w znanej dzisiaj postaci.

Konopie dostępne w odmianie Blueberry

Marihuana – nasiona gatunku Blueberry

Jako, że marihuana blueberry powstała jako wynik skrzyżowania ze sobą trzech linii genetycznych tej rośliny, czego nie dokonano wcześniej, otworzyła ona drogę dla wielu kolejnych, śmiałych eksperymentów w tej materii. Poprzez swój charakterystyczny smak tchnący aromatem jagód, blueberry zyskał swoją nazwę oraz sławę. Nie bez znaczenia jest również tak uderzająca charakterystyka jak skłonność do uzyskiwania przez tę roślinę niebieskiej czy fioletowej barwy. Naturalnie w zakresie blueberry występuje wiele kolejnych pod-odmian, z których wiele dostępnych jest w zasobach polskich sklepów dla kolekcjonerów i przyszłych hodowców.

Dokonując zakupów w sprawdzonym sklepie podejmujesz prawidową decyzję. Istotna jest rzetelność pracy załogi sklepu ze względu na to, że zależy nam na otrzymaniu nasion konkretnej, określonej odmiany. Jako, że marihuana blueberry posiada wiele charakterystyk różniących ją od innych propozycji w tym zakresie, zadowolenie się inną odmianą przez hodowcę dokonującego świadomego zakupu nie wchodzi w rachubę. Zaoszczędź więc sobie niepotrzebnych komplikacji i skorzystaj z usług sprawdzonego sklepu działającego w polsce od lat, którego rzetelność została już zweryfikowana przez duże grono dotychczasowych klientów.

Gdy chodzi o walory smakowe to marihuana blueberry przedstawia ciekawy aromat owocowo-jagodowy. Przez wiele osób jest on uważany za niezwykle smaczny, co nadaje jeszcze większej dawki unikalności i charakteru roślinom spod znaku blueberry. Ich sława oraz rozpoznawalność jest w pełni zasłużona biorąc pod uwagę charakterystykę jaka je opisuje.

Post Author: Mirek