Site Loader

Wrocław jest jedną z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. I nic dziwnego – oferuje nie tylko przepiękną, odnowioną, rozbudowaną starą część miasta, przypominającą o jego fascynującej historii, ale także bogatą ofertę kulturalną oraz ogrom smaków do wypróbowania w przeróżnego rodzaju restauracjach, barach, czy pubach. I – co ważne – we Wrocławiu zarówno życie biznesowe, jak i to toczące się „po godzinach” – towarzyskie, rzeczywiście kumuluje się w centrum miasta. Tak, że stary Rynek we Wrocławiu i jego okolice tętnią życiem właściwie całą dobę, oferując wszystko to, czego można dziś oczekiwać od współczesnego miasta z bogatą tradycją.

Najlepsza baza wypadowa we Wrocławiu

Wszystko jedno, czy wolisz zaplanować swoje aktywności „od A do Z”, czy też stawiasz na spontaniczne decyzje o tym, jak będziesz spędzać czas, kluczowe znaczenie dla udanego wyjazdu ma bez wątpienia dobra baza wypadowa. Taka, z której łatwo dotrzesz wszędzie tam, gdzie chcesz. Dzięki temu zwiedzanie Wrocławia będzie nie tylko fascynujące, ale i wygodne. Ważne też, żeby Twoja przystań pozwoliła Ci w pełni zrelaksować się, kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

Relaks w centrum miasta!

Przyjeżdżając do Wrocławia, warto więc skorzystać z miejsca noclegowego w centrum miasta – możliwie blisko starego Rynku. A hotel Patio dzieli od niego zaledwie minuta wolnym spacerem. Dzięki takiej lokalizacji wszystko to, co Wrocław oferuje przyjezdnym najlepszego, jest dla każdego z gości po prostu na wyciągnięcie ręki. Jednocześnie sama ul. Kiełbaśnicza, przy której mieści się hotel, nie jest głównym ciągiem komunikacyjnym w okolicy, co sprawia, że jest spokojniejsza, ułatwiając wypoczynek.

Dobre wrażenia potęguje tylko ciekawa architektura hotelu, łącząca piękno XIX wiecznej fasady i funkcjonalność futurystycznego wnętrza. Wysmakowanym wystrojem cieszą w hotelu Patio także wnętrza pokoi. W większości są one kameralne – przeznaczone dla jednej lub dwóch osób. Aczkolwiek goście oczekujący większych przestrzeni, mogą także zarezerwować jeden z apartamentów i wypoczywać, korzystając nawet z przestrzeni 80 m2. Pokoje w hotelu Patio są funkcjonalnie wyposażone m.in. w klimatyzację, nowoczesne telewizory z dostępem do telewizji kablowej, czy bezpłatny dostęp do wi-fi. Można w nich także korzystać z miejsca do pracy i telefonu. Większość oferuje również zestaw do parzenia kawy czy herbaty oraz minibar. A w niektórych apartamentach dostępny jest też aneks kuchenny.

Czego można chcieć więcej?

Na miejscu, w hotelu Patio, działa także restauracja, która kusi nie tylko smakowitą kartą dań, ale także otoczeniem, w jakim można delektować się potrawami, które są w niej serwowane. Restauracja Patio działa bowiem w oszklonym hotelowym lobby, pozwalając zanurzyć się gościom we wrocławskiej atmosferze także podczas posiłków. Oferuje przy tym, oprócz standardowego menu, także zmienne menu sezonowe oraz menu bezglutenowe, dając szerokie możliwości wyboru posiłków. Przydatna – zwłaszcza dla gości podróżujących w interesach – może być również usytuowana na parterze hotelu strefa biznesu, wyposażona w stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu oraz wielofunkcyjne urządzenie drukujące. Hotel Patio oferuje swoim gościom także gościom możliwość skorzystania z parkingu, co w ścisłym centrum miasta jest z pewnością dużym udogodnieniem, potrafiącym oszczędzić sporo czasu.

Hotel Patio to z pewnością hotel we Wrocławiu, który ze względu na swoje usytuowanie pozwala gościom cieszyć urokami miasta ledwie parę kroków od własnego pokoju, oferując jednocześnie na miejscu wszystko to, co jest potrzebne, żeby komfortowo wypocząć lub załatwić sprawy biznesowe.

Więcej informacji na: https://www.hotelpatio.pl/

Post Author: Mirek