Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Kuchenne okno jest bardzo ważną częścią pomieszczenia. To ono odpowiada za ilość światła, która wpada do wnętrza. Dzięki niemu możemy również stworzyć konkretną atmosferę. Odpowiednio dobrane ozdoby pozwolą nam na podkreślenie indywidualnego stylu całego domu lub mieszkania.

DOMOWY ZIELNIK I ZAZDROSTKI BAWEŁNIANE!

Wiele osób decyduje się na ustawienie na oknie kuchennym lub w jego okolicy doniczek z ziołami, przydatnymi podczas gotowania. I tak na parapecie ląduje bazylia, mięta, rozmaryn czy tymianek. Jednak nie tylko ten zabieg nada charakteru naszej kuchni. Przydadzą się również zazdrostki bawełniane. To niewielkich rozmiarów firanki, które przysłaniają nieco okno. Pozwalają na zachowanie prywatności, a jednocześnie stanowią fenomenalną ozdobę.

ZAZDROSTKA GIPIUROWA, ŻAKARDOWA, BAWEŁNIANA, A MOŻE HAFTOWANA?

Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie, jaki typ firanek wybrać. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Zazdrostka gipiurowa składa się z ozdobnych klockowych koronek, które potrafią być skromne lub bardzo strojne. Żakard wpuści do kuchni mnóstwo światła i nie gniecie się po praniu. Bawełniane firanki wyglądają za to lekko, zwiewnie i świeżo. Te haftowane natomiast wprowadzają do wnętrza tradycję i nieco folkloru. Wybierając konkretny rodzaj powinniśmy spojrzeć na wystrój naszej kuchni oraz wielkość okna. Dzięki temu, będziemy mogli dobrać te materiały, które najlepiej sprawdzą się w naszych wnętrzach.

ZAZDROSTKI NA METRY CZY TE GOTOWE?

Wiele osób zastanawia się, jakie firanki do kuchni lepiej kupić – te gotowe, przycięte, czy może te dostępne w sprzedaży w metry. Każde rozwiązanie ma swoich zwolenników. Gotowe zazdrostki możemy kupić, gdy:

• Podoba nam się wzór oraz obszycie,
• Posiadamy okno o standardowym rozmiarze, dzięki czemu firanka będzie pasować;

W zazdrostki na metry, zainwestujmy jeśli:

• Marzą nam się firanki, które nie występują jako gotowy do użycia produkt,
• Posiadamy okna o nietypowych wymiarach, na które trudno coś znaleźć,
• Chcemy osobiście zdecydować o stopniu marszczenia takiej firanki;

Największy wybór zazdrostek dostępny jest w sklepie internetowym Romanetka. Możemy znaleźć tam absolutnie wyjątkowe modele, których na próżno szukać w stacjonarnych sklepach. Wszystkie dostępne są od ręki. Świetnie przygotowane zdjęcia oraz grafiki, idealnie odzwierciedlają to, jak zazdrostki wyglądają w rzeczywistości, dzięki czemu nie kupujemy kota w worku.

Post Author: Mirek