Site Loader

Kupno mieszkania to bardzo duży wydatek, a często – dług na całe życie. Taki zakup powinien być bardzo dobrze przemyślany. Obecnie rynek deweloperski ma swój dobry czas. Nowe mieszkania szybko się sprzedają, choć ich ceny są coraz wyższe. Jednocześnie oczekiwania nabywców ciągle się zmieniają. Jak znaleźć to, czego szukasz?

Rynek pierwotny czy wtórny? 

Postanowiłeś kupić swoje własne mieszkanie? Pierwszą decyzją, jaką powinieneś podjąć jest to, czy chcesz mieć mieszkanie z drugiej ręki czy nowe. Zaletą kupna mieszkania z rynku wtórnego jest to, że od razu możesz się do niego wprowadzać, ewentualnie po niewielkim remoncie czy odmalowaniu ścian. Niestety, na ogół takie mieszkania są w blokach, które mają już kilkanaście, czy nawet kilkadzieścia lat. Kupno mieszkania z rynku pierwotnego to natomiast pewność, że mury i instalacje są nowe i długo zachowają odpowiedni standard, a także wysoki poziom bezpieczeństwa i korzyści wynikające z ustawy deweloperskiej. Ponadto, przy odpowiednio wczesnym zakupie mieszkania od dewelopera, niewielkim kosztem możesz dopasować mieszkanie do swoich potrzeb.

Cena oraz lokalizacja

Lokalizacja, tak jak i cena, jest bardzo ważnym czynnikiem podczas zakupu mieszkania. Dogodne miejsce zamieszkania ma ogromne znaczenie dla komfortu Twojego życia. Dla osób, które chcą zainwestować w kupno mieszkania, najważniejszym czynnikiem jest cena. Najtaniej w Lublinie mieszkanie kupić można w dzielnicy Bronowice i Kalinowszczyzna. Wśród droższych znajdą się kamienice z Śródmieścia. Idealna lokalizacja, dobra komunikacja i unikalny klimat sprawiają, że mieszkania z tego obszaru należą do tych, które są bardzo często wybierane. Warto jednak rozważyć mieszkanie na obrzeżach miasta, na przykład na Felinie czy Wrotkowie – zyskujemy wówczas możliwość mieszkania w przyjaznej, zielonej okolicy, dobre miejsca parkingowe i inną infrastrukturę.

Mieszkanie w Lublinie – Diamentowe Wzgórze

Szukasz mieszkania w Lublinie? Warto zapoznać się z ofertą inwestycji Spółki Nieruchomości Lalak Properties – Diamentowe Wzgórze. Jego największą zaletą jest atrakcyjna lokalizacja w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Budynki wyróżniają się funkcjonalnie zaprojektowanymi mieszkaniami, w których zadbano o każdy szczegół. Przedstawiany zespół budynków wielorodzinnych znajduje się przy ulicy Zemborzyckiej 75-83 w pięknej i malowniczej okolicy w sąsiedztwie lasów, zalewu oraz innych niskich zabudowań.

Już dziś sprawdź ofertę ,,Diamentowego Wzgórza”!

Post Author: Mirek