Site Loader

Każdy z nas stał lub kiedyś stanie przed decyzją zakupu bądź budowy swojego własnego domu. Decydując się na taką inwestycję, zmierzymy się z wyborem bardzo wielu rzeczy. Począwszy od sposobów wykończenia, przez farby a skończywszy na odpowiednim doborze mebli, które będą współgrały z naszym charakterem i stworzą idealną przestrzeń do życia. Jedną z najważniejszych rzeczy, którą trzeba wybrać to sposób ogrzewania naszego wymarzonego M.

Gdy tylko mamy taką możliwość – warto rozważyć ogrzewanie gazowe, podłączenie do miejskiej sieci lub ogrzewanie elektryczne. Niezależnie od tego co wybierzemy, możemy zadbać o dodatkowy komfort nasz i naszych domowników. Jednym sposobów na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery jest zainwestowanie w ogrzewanie podłogowe.

KOMFORT I NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA!

Przy instalacjach tego typu, powszechnie stosowane są kable grzejne. W takim przypadku nie ma nawet znaczenia czy decydujemy się na bezpośrednie ogrzewanie podłogowe czy na akumulacyjne. Jeśli nasz wybór padnie na kable grzejne DEVIflex 10T możemy już na etapie projektowania wybrać zwykła, cienką wylewkę betonową, bowiem ten produkt świetnie się do tego nadaje. Kable grzejne DEVIflex 10T charakteryzują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Posiadają przewód, który jest w pełni ekranowany. Są bezpieczne i elastyczne a ich instalacja jest bajecznie prosta. Poradzi sobie z tym nawet domowa „złota rączka”. Kable grzejne DEVIflex 10T są dwużyłowe i zasilane jednostronnie, ich przekrój jest okrągły co dodatkowo ułatwia instalację wewnątrz budynków. Wszystkie kable grzejne DEVIflex 10T objęte są również wydłużoną gwarancją producenta. Wynosi ona aż 20 lat!

POSTAW NA SPECJALISTÓW

Poszukując idealnego produktu do instalacji naszego ogrzewania podłogowego warto postawić na profesjonalnych doradców. W Mikroenergetyce zajmujemy się kablami grzejnymi od wielu lat a doświadczenie zbieramy od ponad 30! Jeśli poszukujesz dodatkowych informacji na temat ogrzewania podłogowego lub wybrałeś już model i masz pytania o kable grzejne DEVIflex 10T – wystarczy, że się do nas zwrócisz!

Post Author: Mirek