Site Loader
Amarex Firma Handlowa

Jeśli kiedykolwiek widziałeś te reklamy chwalące się szkołami technicznymi, to już wiesz, że kariery takie jak projektowanie stron internetowych są bardzo poszukiwane.

Być może nie wiedziałeś jednak, że nie musisz uczęszczać do specjalnej szkoły ani brać udziału w kursie, aby nauczyć się projektowania stron internetowych. Możesz zdobyć potrzebne umiejętności, korzystając z poniższych wskazówek.Masz jakiś element wyszukiwania, który pozwala odwiedzającym przeszukiwać zawartość Twojej witryny. Osoby szukające określonych informacji natychmiast przeskanują w poszukiwaniu opcji wyszukiwania. Jeśli Twoja witryna nie jest wyposażona w taką, odwiedzający mogą przejść do innej witryny. Powinieneś umieścić to pole wyszukiwania u góry strony, najlepiej po prawej stronie. To właśnie tam szuka go wielu odwiedzających.Biała przestrzeń jest ważną częścią projektowania stron internetowych, więc nie bój się jej używać. Zaśmiecanie stron internetowych zbyt dużą ilością obrazów lub zbyt dużą ilością tekstu lub rozpraszające tło tylko irytuje odwiedzających. Biała przestrzeń może sprawić, że ważne elementy Twojej strony będą bardziej widoczne.Upewnij się, że Twoi klienci mogą anulować akcję, kiedy tego potrzebują. Działania obejmują rejestrację w celu otrzymywania powiadomień e-mail, przeglądanie witryny lub wypełnianie formularzy. Kiedy nie pozwalasz odwiedzającym na anulowanie czegoś, czego nie chcą ukończyć, zmuszasz ich do czegoś, co może okazać się szkodliwe dla wspierania ponownych odwiedzin i/lub zakupów.Wybierz swojego usługodawcę hostingowego ostrożnie. Niektóre hosty wymagają linku do nich, podczas gdy inne mogą zmusić Cię do zainstalowania ich wyskakujących okienek. Powinieneś także przetestować ich wydajność za pomocą jednego z wielu narzędzi dostępnych za darmo online, ponieważ nie chcesz hostować z kimś, kto stale działa wolno lub ulega awarii.Jeśli masz kilka stron w swojej witrynie, użyj paska nawigacyjnego u góry, aby ułatwić odwiedzającym znalezienie potrzebnych informacji. Projektujesz stronę internetową? Oto najlepsze wskazówki

Dołącz informacje kontaktowe, aby mogli z Tobą porozmawiać, jeśli będą chcieli.

Nagłówki powinny być jasne i widoczne, a akapity zwięzłe i łatwe do odczytania.Zostaw ramki, jeśli chcesz zaprojektować dobrze zoptymalizowaną witrynę. Chociaż wiele osób lubi ramki, informacje nie są łatwo widoczne w wyszukiwarkach. Jeśli wyszukiwarki nie mogą wyświetlić tych ważnych informacji, oznacza to, że nie wypadniesz dobrze w rankingach wyszukiwarek. Jeśli tak się stanie, będzie niewielu odwiedzających.Spraw, aby tekst był łatwy do przygotowania, używając kontrastujących kolorów lub tła, które są łatwe do odczytania. Gdy tekst jest trudniejszy do odczytania, ponieważ kolor tła lub tekstu powoduje zmęczenie oczu lub fragmenty tekstu, które są nieczytelne, odwiedzający witrynę są mniej skłonni do pozostawania w pobliżu.Kiedy projektujesz swoją stronę internetową, pamiętaj, że musisz wypełnić każdy kawałek miejsca. Wykorzystanie wszystkich pikseli i przestrzeni sprawia, że ​​strona wygląda na zagraconą i wydaje się przytłaczająca. Pozostawianie miejsca między różnymi elementami na Twojej stronie internetowej może zapewnić Twoim klientom komfortowe wrażenia. Przestrzeń może dać tyle samo wartości, co informacja.Licznik odwiedzin nie wpływa na wygląd Twojej witryny. Może to być zgrabne narzędzie w twoim umyśle, ale jest nieatrakcyjne i niestety pokazuje odwiedzającym, ile osób faktycznie weszło na stronę. Jeśli ta liczba jest niska, mogą szybko stracić zainteresowanie. Użyj innego sposobu monitorowania ruchu.Oczywiście nie znajdziesz wszystkich wskazówek pod słońcem w jednym artykule. Żaden artykuł nie jest tak długi. Jednak dzięki tym wskazówkom powinieneś być w stanie opanować projektowanie stron internetowych.Po opanowaniu tych kilku technik możesz zacząć poszerzać swoją bazę wiedzy i ostatecznie rozszerzyć zakres swoich projektów.

Post Author: Mirek